Вступ

Шановні студенти! Як відомо, мова - це духовне надбання народу, це засіб спілкування,  за допомогою якого людина щодня взаємодіє з оточенням.У ній виявляється генотип нації, досвід буття, закладено код нації, її ментальність.

Формою існування мови є мовлення - практичний вияв мови, „мова в дії". Але, на жаль, наразі ми спострегіємо понівечення мови у різних сферах життєдіяльності людини. Ми повинні не тільки помічати  помилки у мовленні, але й і виправляти, уникати їх, дбаючи про чистоту рідної мови та її подальшу долю...

Даний веб-квест покликаний привернути вашу увагу до мовного середовища; навчити помічати мовне сміття та уникати його у власному усному та писемному мовленні; формувати вміння відшукувати та впорядковувати мовний матеріал, досліджувати його та пояснювати причини появи мовного сміття в нашому житті, способи уникнення помилок у власному мовленні; врешті-решт, робота над проектом розширить ваші знання з мови.

Ми не байдужі до всього, що нас оточує, що промовляє з великих рекламних щитів, оголошень, вивісок...

Отож, головним вашим завданням стає спостережливість під час прогулянок містом, подорожей, перегляду ТБ. Ви можете фотографувати, знімати на відео. А потім матеріал, який накопичили, слід систематизувати, проаналізувати, спираючись на цінний дороговказ - довідники, словники з української мови тощо - і створити або фотозвіт, або презентацію, або короткий відеоролик тощо.

 
 

Хіба із-за?

МожнА, можнА, ще раз можнА!!!